Yhteystiedot

Myynti

Ari Järvi

Ari Järvi
Toimitusjohtaja
Myynti-lämmitysjärjestelmät
ari.jarvi@energiatalo.fi
044 512 3451

Rauno Anttila

Rauno Anttila
Myynti Salo ja Turku
Aurinko-ja lämmitysjärjestelmät
rauno.anttila@energiatalo.fi
044 512 3470

Lars Sjöblom

Lars Sjöblom
Myymäläpäällikkö Kaarina
Aurinko-ja lämmitysjärjestelmät
lars.sjoblom@energiatalo.fi
044 512 3402
Betjäning även på svenska!

Myyntineuvottelija Juha Helminen

Juha Helminen
Myynti – Salo ja Kaarina
Lämmitysjärjestelmät (ilmalämpöpumput)
juha.helminen@energiatalo.fi
044 512 3457

Tommi Leino

Tommi Leino
Myynti – Turku
Aurinkoenergia, Ilmalämpöpumput
tommi.leino@energiatalo.fi
0445 123468

Lämpöpumppuasennukset ja -huolto

Jukka Kankaanpää

Jukka Kankaanpää
Työnjohtaja
Ilmavesi-ja maalämpöpumput
jukka.kankaanpaa@energiatalo.fi
044 5123469

Tapio Järvi

Tapio Järvi
Työnjohtaja
Aurinkoenergia ja ilmalämpöpumput
tapio.jarvi@energiatalo.fi
044 5123420

Kimmo Karjunen

Kimmo Karjunen
Suunnittelu
Lämpöpumppuasennukset taloyhtiöt ja yritykset
kimmo.karjunen@energiatalo.fi
044 5123423

Ilmari Väisänen

Ilmari Väisänen
Ilmavesi-ja maalämpöpumppuasentaja
ilmari.vaisanen@energiatalo.fi

Klaus Lindholm

Klaus Lindholm
Sähkötöiden johtaja
Aurinko-, ilmavesi-ja maalämpöpumppuasentaja
klaus.lindholm@energiatalo.fi

Esa Virtanen

Esa Virtanen
Aurinkoenergia-ja lämpöpumppuasentaja
esa.virtanen@energiatalo.fi

Juha-Matti Saari

Juha-Matti Saari
Aurinkoenergia-ja lämpöpumppuasentaja
juha-matti.saari@energiatalo.fi

Lämpöpumppuasentaja - Antti Rautiainen

Antti Rautiainen
Lämpöpumppuasentaja
antti.rautiainen@energiatalo.fi

Ilmalämpöpumppuasentaja Martin Lumme

Martin Lumme
Ilmalämpöpumppuasentaja
martin.lumme@energiatalo.fi

Asentaja - Perttu Katajakoski

Perttu Katajakoski
asentaja
perttu.katajakoski@energiatalo.fi

LVI-asennukset

Kimmo Jalava

Kimmo Jalava
LVI-asentaja
kimmo.jalava@energiatalo.fi

Myymälä ja toimisto

Marita Juutilainen

Marita Juutilainen
Myymäläpäällikkö Salo
marita.juutilainen@energiatalo.fi

Kirsi Järvi-Anttila

Kirsi Järvi-Anttila
Talouspäällikkö
Laskutus
kirsi.jarvi-anttila@energiatalo.fi

Toimistokoirat

Luca & Liinu
Toimistokoirat
luca@energiatalo.fi

Energiatalo Järvi myymälät

Salon myymälä

Kaakelitehtaankatu 2
24260 Salo
Puh: (02) 727 5700
Ma-Pe 9-17

Kaarinan myymälä

Kärrykatu 8
20780 Kaarina
044 5123456
Ma-Pe 9-16

Energiatalo Järvi on salolainen perheyritys, joka tarjoaa kokonaisvaltaisia lämmitys- ja energiaratkaisuja.

Myymälöissämme Salossa ja Kaarinassa voit tutustua lämmitysratkaisuihimme ja tuotteisiimme. Autamme mielellämme löytämään juuri sinun tarpeisiisi sopivimmat ratkaisut!

Jätä tarjouspyyntö tai kysy lisää

Jätä tarjouspyyntö tai kysy lisää tuotteistamme oheisella lomakkeella vaihtoehtoisesti soita: 02 727 5700

    Kohteeni on

    Minua kiinnostaa AurinkoenergiaIlmalämpöMaalämpöVesilämpöPoistoilmalämpöHuoltoKanavapuhdistus

    Lomakkeen lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteemme

    Energiatalo Järvi - Asiantuntijasi lämmitys- ja energiaratkaisuissa